Poľovníctvo TEREM

Poľovnícke potreby | Poľovníctvo TEREM

Telefonické objednávky na: 0903 477 007 Po - Pia od 10:00 do 17:00

Bushnell Legend Ultra HD 10x42 realtree

Bushnell Legend Ultra HD 10x42 realtree

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Preprava ZDARMA

Záruka 5 rokov

  • Cena: 386 € s DPH

Doba dodania: Predaj tohto produktu skončil

Výrobca: Bushnell

dalekohlad bushnell

Ďalekohľad Bushnell Legend Ultra HD 10x42 realtree


Nízkodisperzné „ED" sklá zabezpečujú v ďalekohľade špičkovú vernosť farieb, excelentný jas a takmer stopercentné spracovanie svetla. Plnevrstvené a viacnásobné antireflexné vrstvy s patentovanou technológiou Ultra Wide Band zabezpečuje obraz ostrý priam ako britva a k tomu vynikajúci kontrast a jas aj tých najtemnejších oblastí pozorovaných v tomto ďalekohľade. Vynovené vrstvy Rainguard (R) HD zvyšujú taktiež priepustnosť svetla a zároveň zabezpečujú pri zlých pozorovacích podmienkach /pri hmle, daždi, ale napríklad aj pri dýchnutí na okuláre/ skondenzovanie vodnej pary do kvapôčiek, ktoré stečú po šošovke bez povšimnutia. Rainguard (R) HD vám preto aj v tých najnehostinnejších podmienkach zaručí kryštáľovo čistý obraz na ktorý sa môžete vždy a za každých okolností spoľahnúť.


Použitím horčíka sme rapídne znížili hmotnosť tela ďalekohľadu. Nové telo s jemným elastickým pogumovaním zabazpečuje komfort pri držaní a nepredstaviteľnú ergonómiu. Zámky dioptra a ostrenia zafixujú vaše zaostrenie tak ako potrebujete a vždy si môžete byť istý že nedôjde k samovoľnému preostreniu ďalekohľadu a tým zamedzeniu pohľadu cez váš ďalekohľad. V danej triede nenájdete ďalekohľad s väčším zorným poľom a extrémne dlhým očným reliéfom, ktorý by vám zabezpečil tak široký pohľad po krajine. Dva popruhy dodávané k tomuto ďalekohľadu vám zaručia to, že ďalekohľad nebudete chcieť z krku zvesiť už nikdy. Stane sa vašou súčasťou. Môžete si vybrať odľahčený Deluxe popruh s konštrukciou na chrbát, ktorý vám stabilizuje pohľad, alebo špeciálny široký klasický popruh, ktorý vám bude masírovať krk.


Hlavné parametre: Nízkodisperzné ED sklá | Patentované „Ultra Wide Band" antireflexné vrstvy | Vodeodpudivé vrstvy Rainguard (R) | Veľmi široké zorné pole | Rozsiahly očný reliéf | Ľahké magnéziové telo | Vodo a prachotesné prevedenie | Ergonomické držanie s elastickým pogumovaním | Uzamkýnateľný diopter a ostrenie | Pevný obal | Dva popruhy: odľahčovací Deluxe a klasický s masážnym polstrovaním | mikrofázová handrička


Čo sú nízkodisperzné sklá ED? Namiesto klasického optického skla boli v Bushnell Legend použité nízkodisperzné ED sklá, aké sa bežne používajú v profesionálnej fototechnike. Nízkodisperzné sklo na rozdiel od klasického zobrazuje obraz jednotlivých /od fialovej až po červenú/ farieb v takmer jednej rovine. ED sklo tým pádom zabezpečuje lepšie farebné rozlíšenie, obraz bez farebných okrajov, zvýšený kontrast a takmer nulovú chromatickú aberáciu. Zároveň ED sklo zvyšuje výraznosť detailov pri zlých svetelných podmienkach – za šera, hmly a takmer tmy.


Antireflexné vrstvy Ultra Wide Band sú nanesené na všetkých vonkajších a aj vnútorných povrchoch šošoviek okulárov, objektívov a hranolov v celej optickej ceste a zabezpečujú optimálny jas a vernosť farieb v celej farebnej škále.


Rainguard (R) povrchové vrstvy nedovolia vode, rose ani kvapkám dažda zostať ani okamih na povrchu objektívov a okulárov. Špeciálna vrstva Rainguard (R) zabezpečí okamžitý odvod vody a kondenzu mimo povrch šošoviek a umožní pohľad cez ďalekohľad v akomkoľvek počasí.

 

Popis:
Parametre: 10x42
Zaostrovanie: centrálne s dioptrom a fixovaním
Systém: priamy / roof
Povrch optiky: plnevrstvený/fully
Zorné pole: 113 m na 1000 m
Výstupná pupila: 4,2 mm
Očný reliéf: 15,2 mm
Očnice: gumené, Twist-Up
Hmotnosť: 638 g
Vodotesný: áno
Statívový adaptér: áno

Nový komentár

* (Povinné)

Poľovnícky e-shop

Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

0903 477 007

048 4125 109

info@polovnictvoterem.sk

polovnictvoterem

Vďaka vám - našim spokojným zákazníkom, sme získali certifikát overené zákazníkmi

Pridajte sa k najväčšej poľovníckej komunite na Facebooku

Polovnicke potreby | Polovnictvo TEREM ® since 1991
Táto stránka používa cookies. Viac info