Poľovnícka obuv Demar

24 položiek

Výrobca:

Veľkosť:

Zobraziť:

demar

Poľovnícka obuv Demar

Demar je značkou obuvi s pôvodom v susednom Poľsku s históriou siahajúcou až do roku 1978. Venuje sa produkcií obuvi pre poľovníkov, lesníkov a rybárov, ale aj detských topánok, bezpečnostných a pracovných topánok a v neposlednej rade topánok pre odpočinok a rekreáciu.

Typy poľovníckej obuvi Demar

Poľovníci a lesníci strávia v prírode veľké množstvo času na nohách. Preto je výber toho správneho páru topánok nesmierne dôležitý nie len pre pohodlie počas dlhého nosenia, ale aj pre Vaše zdravie. Demar v svojej produktovej rade určenej pre poľovníkov ponúka topánky rôznych veľkostí, výšok, pevností a najmä vyrobené z rôznych typov kvalitných materiálov.

V ponuke značky Demar sa nachádzajú rôzne typy obuvi vhodnej pre poľovníkov a lesníkov:

  • Gumáky Demar – klasické gumáky nenahraditeľné pri vlhkom a daždivom počasí a použiteľné aj ako ochrana pred stojatou či tečúcou vodou s nízkou hladinou. Nie sú však vhodné do chladného počasia, keďže ich súčasťou nie je teplá vložka chrániaca vaše nohy pred zimou.

  • Poľovnícke čižmy Demar – vyššia poľovnícka obuv vyrobená z vodeodolného materiálu, ktorá je na rozdiel od gumákov vybavená vnútornou vložkou chrániacou pred chladom. Viaceré z poľovníckych čižiem značky Demar sú navonok veľmi podobné gumákom. Zateplené poľovnícke čižmy sú vhodné aj to chladného počasia

  • Poľovnícke topánky Demar – klasická poľovnícka obuv Demar s všeobecným a celoročným použitím, väčšinou vhodné aj do náročnejšieho terénu. Mnohé modely poľovníckej obuvi Demar poskytujú ochranu pred vodou, avšak v tomto smere ich jednoznačne triumfujú gumáky a čižmy z gumeného materiálu.

  • Poľovnícka obuv Demar vhodná do extrémne studeného a vlhkého počasia – táto obuv nesie v produktovej rade obuvi Demar prívlastok YETTI. Podrážka obuvi Demar YETTI classic je vyrobená zo špeciálneho materiálu EVA, ktorý okrem nej pokrýva aj celú spodnú časť topánky a ochraňuje ju pred vlhkosťou. Vnútorná vložka topánok YETTI je vyrobená z prírodnej vlny, izolačnej látky a izotermickej hliníkovej fólie, vďaka čomu vás ochráni pred chladom až do -70 °C.

Materiály a technológie

Na výrobu obuvi Demar sú používané rôzne materiály a technológie zaisťujúce maximálnu ochranu a komfort vašich nôh. Povrchová vrstva topánok býva vyrobená z vodeodolnej kože Nubukgumyodolnej textílie značky Cordura či ďalších typov materiálov. V prípade obuvi Demar YETTI je používaný materiál EVA, ktorým je tvorená podrážka a spodná časť topánky.

V mnohých modeloch obuvi značky Demar je použitá technológia OutDry, ktorá predstavuje membránu vloženú pod povrchový materiál topánky. Táto membrána zabraňuje vchádzaniu vody do vnútra topánky, no umožňuje priechod vodnej pary, čo udrží vaše chodidlá v suchu. Inak však funguje vložka z prírodnej vlny používaná v topánkach určených do extrémne chladného počasia. Tá prirodzene nasáva pot z vašich nôh a je ju nutné po nosení vybrať a nechať vysušiť.

Najpredávanejší model Demaru sú čižmy Demar Hunter Pro

Celú ponuku obuvi Demar nájdete pod týmto textom:

Poľovnícky e-shop

Polovnictvoterem

Heureka

Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

0903 477 007

048 4125 109

info@polovnictvoterem.sk 

Môžete nám dôverovať

Spĺňame podmienky bezpečného a transparentného nákupu Slovenskej asociácie pre elektronický obchod

terem saec

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info