Výrobca:

  Veľkosť:

  Prehľadať výsledky filtra fulltextom

  Zobraziť:

  Chiruca

  Poľovnícka obuv Chiruca

  Chiruca je značka poľovníckej, turistickej a trekingovej obuvi so sídlom v Španielsku s viac ako 50-ročnou tradíciou na domácom trhu. Okrem samotnej výroby obuvi sa Chiruca snaží vyvíjať nové systémy a technológie a integrovať ich do svojich topánok. Takisto sa venuje aj výrobe loveckého oblečenia a iného príslušenstva určeného pre poľovníkov či lesníkov.
  V ponuke značky Chiruca nájdete hlavne koženú poľovnícku obuv vyrobenú z kvalitných materiálov, za použitia najmodernejších technológií v oblasti topánok a obuvi. Všetka lovecká obuv Chiruca je vyrobená z vodeodolnej, väčšinou nubukovej kože. Tá býva kombinovaná s kvalitnou tkaninou Cordura, ktorá je známa pre svoju pevnosť a odolnosť. Spoločnosť vyrába vysokú a nízku polovnicku obuv v klasickej hnedej či čiernej farbe.

  Použité technológie
  Chiruca úzko spolupracuje s firmou Gore-Tex, ktorá je najznámejším výrobcom vodotesných membrán používaných v obuvi, oblečení či rôznych druhoch príslušenstva. Membrány značky Gore-Tex sú obľúbené kvôli ich schopnosti zabrániť vode vniknúť do topánky, zatiaľ čo je zachovaná jej priedušnosť umožňujúca Vašim nohám dýchať a dostávať tak vlhkosť von z topánky. Technológia použitá v membráne zároveň zabraňuje prefukovaniu topánky, vďaka čomu bude Vaša noha v teple aj pri silnom vetre.

  Vo vybraných modeloch loveckej obuvi Chiruca je použitý systém BOA zabezpečujúci upevnenie topánky bez použitia klasických šnúrok. Vďaka tomuto systému je zabezpečené maximálne pohodlie každého zákazníka. Tlak, ktorý pri použití šnúrok pôsobí väčšinou hlavne na určitých miestach topánky, je vďaka systému BOA, rozložený po celej dĺžke chodidla. Nositeľ topánky si iba musí zvoliť, ako pevne si praje mať topánku upevnenú k nohe a prispôsobiť tak túto pevnosť vykonávanej aktivite.

  Vložky do topánok Chiruca sú vyrobené prevažne z polyesterových vláken. Skvelo pohlcujú nárazy a umožňujú nohe dýchať a odvádzať tak vlhkosť. Vďaka absorbovaniu nárazov a odvádzaniu vlhkosti prispievajú aj vložky k celkovému pohodliu nositeľa topánky. Technológie použité pri výrobe podrážok obuvi Chiruca sú prispôsobené účelu každého modelu topánok. Vo vybraných modeloch topánok sú používané podrážky značky Vibram, ktoré sú známe svojou pevnosťou, odolnosťou, stabilitou a pohlcovaním nárazov.

  Celú ponuku topánok Chiruca nájdete pod týmto textom:

  Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

  0903 477 007

  0484 125 109

  luba@polovnictvoterem.sk 

  Môžete nám dôverovať

  terem saec

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info