Poľovnícke oblečenie Jahti Jakt

6 položiek

  Výrobca:

  Prehľadať výsledky filtra fulltextom

  Zobraziť:

  Jahti Jakt poľovnícke oblečenie

  Fínska firma Jahti Jakt si získala vysokú reputáciu na európskom trhu s potrebami pre profesionálnych, ale aj začínajúcich poľovníkov, lesníkov, rybárov a všetkých nadšencov pre outdoorové aktivity. Škála výrobkov tejto spoločnosti je naozaj pestrá - od topánok, nohavíc, svetrov a búnd, až po čiapky, rukavice, termoprádlo či iné doplnky oblečenia.

  Každý, kto sa venuje poľovaniu vie, že pre poľovníka je vhodné oblečenie dôležité presne tak, ako je dôležitá zbraň. Bez toho správneho oblečenia a vybavenia sa poľovačka, najmä v zlom počasí, môže stať nepríjemnou, nepohodlnou a niekedy aj zdraviu škodlivou.

  Oblečenie Jahti Jakt je preto zamerané navyužitie najmä v nepríjemnom počasí alebo drsných zimných podmienkach, kedy musí poľovník v mínusových teplotách sedieť na postriežku neraz aj niekoľko hodín, alebo sa počas posliedky doslova brodiť cez vysoký sneh.

  Medzi používané technológie a materiály v oblečení Jahti Jakt, poskytujúce nadštandardné schopnosti a špičkovú kvalitu poľovníckeho vybavenia patria:

  • Technológie AirTex a Nowind, ktoré tvoria základnú vlastnosť kvalitného poľovníckeho oblečenia - absolútnu nepremokavosť a odolnosť voči vetru, ale zároveň dostatočnú priedušnosť. Tak bude Vaše telo chránené pred vplyvmi počasia, ale zároveň môže pokožka dýchať.

  • Technológia Scentech, vďaka ktorej je eliminovaný telesný pach, ktorý by mohla zver zacítiť, čo poskytuje skrytému poľovníkovi značnú výhodu pri love.

  • Technológia MicroDry umožňuje odevu v prípade navlhnutia veľmi dobre odstraňovať vlhkosť, takže vyschne podstatne rýchlejšie a to aj pri rýchlom pohybe.

  • Laydura je látka, ktorá dodáva oblečeniu povestnú vysokú odolnosť, takže je prakticky nemožné ho roztrhať alebo inak mechanicky poškodiť. Vďaka tomu znesie aj najnáročnejšie podmienky a má naozaj dlhú životnosť.

  Poľovnícke oblečenie tejto spoločnosti je okrem toho vybavené množstvom výborných doplnkov, medzi najlepšie patrí napríklad výrazné farebné maskovanie pre vyššiu bezpečnosť pri poľovačkách, alebo odnímateľná kapucňa so sieťkou proti komárom.

  Spolupráca s vybranými dodávateľmi materiálov a komponentov zabezpečuje prvotriednu kvalitu každého výrobku. Podrážky topánok Jahti Jakt sú vyrábané svetoznámou spoločnosťouVibram, vďaka čomu je zaistená vysoká odolnosť a bezpečnosť topánok. Viazania a zipsy na oblečení sú dodávané poprednou japonskou firmou YKK, známou svojou precíznosťou a kvalitou po celom svete.

  Množstvo spokojných zákazníkov a obľúbenosť oblečenia Jahti Jakt svedčia o kvalitách tejto spoločnosti. Potencionálnych zákazníkov iste poteší výborná cenová dostupnosť, ktorá je v spojení s nadštandardnou kvalitou a životnosťou naozaj veľmi výhodná.

  Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

  0903 477 007

  0484 125 109

  luba@polovnictvoterem.sk 

  Môžete nám dôverovať

  terem saec

  Prihlásenie

  Táto stránka používa cookies. Viac info