Jahti Jakt

Jahti Jakt

Príbeh spoločnosti Jahti Jakt sa začal písať v 80. rokoch 20. storočia, v severnom Fínsku, kde sa potulujú medvede a vlky a nekonečná divočina je bičovaná nemilosrdným počasím. Vtedy si dvaja bystrí fínsky lovci uvedomili, že na trhu neexistuje žiadne vhodné oblečenie alebo odev, ktorý by bol vhodný pre poľovníkov, a že odevy s technickou membránou sú príliš drahé. Dvaja priatelia začali vyvíjať poľovnícke oblečenie, ktoré by vyhovovalo požadovanému štandardu. Odevu, ktorý by odolal drsným podmienkam severného Fínska a zároveň bol aj cenovo dostupný. Narodila sa spoločnosť Jahti Jakt.

Po dlhom a dôkladnom vývoji vytvorili prvý poľovnícky oblek s membránou. Jednalo sa o technicky vyspelý outfit, ktorý chránil lovca. Oblek, ktorý zostal dlhodobo suchý a teplý, a ktorého vlastnosti by nebolo ovplyvnené počasím ani fyzickou námahou. Tak ako vtedy, tak aj dnes je materiál testovaný v laboratóriách a tiež samotnými užívateľmi. To bol dôvod, prečo sa značka Jahti Jakt presadila nielen vo Fínsku, ale aj v zahraničí.

V súčastnosti je to už 10 rokov, čo sú výrobky spoločnosti Jahti Jakt distribuované aj medzinárodným zákazníkom. Vysoko kvalitné oblečenie, dostupné ceny a vynikajúce recenzie od zákazníkov urobili zo značky Jahti Jakt vyhľadávané poľovnícke oblečenie vo Fínsku. Podobný úspech zaznamenali aj v iných európskych krajinách. Poľovníci a outdoorový nadšenci z celého sveta si cenia produkty spoločnosti Jahti Jakt.

Produkty Jahti Jakt nájdete v týchto kategóriách: oblečenie Jahti Jaktpoľovnícke sety

Oficiálna stránka výrobcu: www.jahtijakt.com

Poľovnícky e-shop

Polovnictvoterem

Heureka

Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

0903 477 007

048 4125 109

info@polovnictvoterem.sk 

Môžete nám dôverovať

Spĺňame podmienky bezpečného a transparentného nákupu Slovenskej asociácie pre elektronický obchod

terem saec

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info