Spyderco

Spyderco

Spoločnosť Spyderco založil v roku 1978 Sal Glesser, ktorý ešte doposiaľ riadi túto firmu. Jej sídlo je v Colorade. Firma Spyderco je známa výrobou nožov, ktoré sú radikálnou inováciou bežne vyrábaných nožov. Sú známe hlavne pre: jednoručné otváranie nožov, zúbkovanú čepeľ alebo závesným klipom na vrecko.

Spyderco rozhodne nevyrába štandardné nože a kľúčom k ich úspechu bol a aj je výskum a vývoj zlepšených a výkonnejších materiálov, ktoré sú hlavne funkčné a spoľahlivé.

Niekto sa raz vyjadril ohľadom dizajnu nožov Spyderco, že ich musia navrhovať slepci, alebo za úplnej tmy. Ale hlavne vďaka ich vzhľadu sú ľahko rozpoznateľné, ergonomické a funkčné.

Výroba nožov si vyžaduje ich neustále testovanie, aby dosahovali spoľahlivý a vysoký výkon. Pri testovaní spoločnosť Spyderco u svojich nožoch sleduje s CATR strojom zachovanie hrán, skúma vznik hrdze a silu potrebnú na otvorenie a zatvorenie noža.

Taktiež sa opakovane testuje namáhanie, opotrebovanie, optimálne tepelné spracovanie čepelí a aktívne vyvíjajú nové materiály vyššej kvality, ktoré zvyšujú výkon ocele.

Takže, keď sa kupuje nôž Spyderco, kupuje sa vysoko kvalitný, spoľahlivý nástroj na rezanie, ktorý dosahuje špičkový výkon a ergonomický komfort.

Produkty Spyderco nájdete v týchto kategóriách: noževreckové noženože Spydercozatváracie nože

Oficiálna stránka výrobcu: www.spyderco.com 

polovnicka-obuv-gumena-neopren-jack-pyke-neo-wellingtonske-evo-polovnictvo-terem-eshop

Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

0903 477 007

0484 125 109

luba@polovnictvoterem.sk 

Môžete nám dôverovať

terem saec

 ochranne-rusko-na-tvar-a-nos

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info