Späť

Helle GT

Počet zobrazení: 1967

Helle GT

Nôž Helle GT

Tento všestranný nôž je jednoznačne jedným z najlepších spoločníkov, akého môžete mať, nech sa už venujete akejkoľvek outdoorovej aktivite. Helle GT sa vyznačuje, podobne ako všetky nože tohto výrobcu, vysokou precíznosťou spracovania a povestnou odolnosťou.

Helle GT patrí s takmer 25 cm medzi väčšie nože, no napriek tomu má priaznivý pomer hmotnosti k dĺžke a hrúbke čepele, len 150 gramov. Efektívne zníženie celkovej hmotnosti je zaistené vďaka použitiu ľahkej drevenej rukoväti a hliníkovému chrániču prstov.

Rukovať tohto noža je vyrobená z brezového dreva s krásnym prírodným vzorom. Vďaka špeciálnej tlakovej impregnácii je rukoväť odolná voči vlhkosti, čo výrazne predlžuje jej životnosť a uľahčuje údržbu. Svojím tvarom padne veľmi dobre do ruky a práca s nožom je pohodlná aj pri dlhšej práci.

Samotná čepeľ noža Helle GT je vyrobená z vrstvenej nerezovej ocele s naozaj vysokou odolnosťou. Práve táto vlastnosť dáva nožu široké spektrum využitia. Bez problémov s ním vykonáte všetky náročnejšie činnosti, nasekáte aj veľmi tvrdé drevo a je vhodný aj na sťahovanie kože. Vďaka laminovanej oceli si nôž zachováva dokonalé ostrie po veľmi dlhú dobu a je náročné ho poškodiť.

helle gt

Obal na nôž je vyrobený z pravej kože, ktorá je veľmi pekne spracovaná a má jednoduché zapínanie. Vnútro obalu má špeciálnu plastovú vrstvu, ktorá zabraňuje poškodeniu alebo prerezaniu kože. Celkovo predstavuje Helle GT výborný a kvalitný nôž s väčšími rozmermi, vhodný najmä pre náročnejších používateľov, ktorí si potrpia na vysokú úroveň spracovania a kvality.

helle gt

Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

0903 477 007

0484 125 109

luba@polovnictvoterem.sk 

Môžete nám dôverovať

terem saec

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info