Poľovníctvo TEREM

Poľovnícke potreby | Poľovníctvo TEREM

Telefonické objednávky na: 0903 477 007 Po - Pia od 10:00 do 17:00

Fotopasca Bresser 9,0 Mpix

Fotopasca Bresser 9,0 Mpix

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Preprava Zadarmo

Záruka 2 roky

  • Cena: 255 € s DPH

Doba dodania: zvyčajne 2 až 4 dni

Výrobca: Bresser

Bresser

Fotopasca Bresser 9,0 Mpix


Nové fotopasce s čiernym infračerveným bleskom
nemeckej značky Bresser sú schopné zachytiť statické obrazové snímky (1-6 snímiek súčasne) alebo video snímky pohybujúcich sa ľudí a zvierat nielen za denného svetla (farebné) ale aj v noci (čiernobiele). Dva infračervené senzory reagujú na pohyb do vzdialenosti približne 10m a dokáže pokryť v zábere veľké zorné pole až 120°. Nastaviteľný je aj časový interval ich aktivity (1-30min), to jest čas v akom budú infračervené senzory opäť aktívne a pripravené na ďalšiu akciu po vyhotovení poslednej snímky. Fotopascu je možné "prebudiť" do aktívneho stavu nastavením časovača na konkrétnu hodinu a minútu dňa. Vďaka zabudovanému čiernemu infračervenému blesku (IR diódy v štyroch radách) neviditeľnému pre zver ani ľudské oko budú aj nočné snímky ostré.

Kamera fotopasce je vybavená citlivým farebným snímačom CMOS s vysokým natívnym rozlíšením 5,0 Mpix (interpoláciou až 9,0 Mpix). Obrázky a video sú nahrávané na SD pamäťovú kartu (max. 16GB), rozlíšenie obrazkov je 3,0/5,0/9,0 Mpix, rozlíšenie video je 320x240pix/30fps alebo 640x480pix/15fps. Fotopasca disponuje výstupom mini-USB a AV-OUT na prepojenie s počítačom alebo TV, kde sa dajú zachytené snímky pozrieť. Zariadenie sa ovláda a nastavuje pomocou tlačidiel a podsvieteného LCD displeja s uhlopriečkou až 5,1mm, ktoré sú umiestnené vo vnútri zariadenia. Fotopasca disponuje aj štandardným fotostatívovým závitom, takže je možné ju pripevniť aj na fotostatív.

Nenápadný vzhľad fotopasce a jej úprava odolávajúca nepriazni počasia (odolnosť voči snehu a striekajúcej vode) ju predurčuje na mnohoraké použitie v nehostinnom teréne, napríklad pozorovanie a monitorovanie pohybu lesných zvierat alebo ľudí. Zariadenie dokáže pracovať v rozmedzí prevádzkových teplôt od -20°C až do +60°C.

Fotopasca vykazuje veľmi nízku spotrebu elektrickej energie čo predlžuje čas jej fungovania bez nutnosti výmeny batérii. Na pomerne dlhý chod zariadenia (cca 24 hodín v závislosti od nastavenej početnosti snímok) postačuje 8ks tužkových batérií typu AA. Fotopascu je však možné napájať aj cez voliteľný napájací adaptér (6V DC) priamo z elektrickej siete.

Rozmery zariadenia sú 18,5 x 15,0 x 8,0 cm, hmotnosť 550g (bez batérií).

Balenie obsahuje: fotopascu, popruh na uchytenie zariadenia.

Nevyhovuje vám táto fotopasca? Pozrite si celú ponuku fotopascí

Nový komentár

* (Povinné)

Poľovnícky e-shop

Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

0903 477 007

048 4125 109

info@polovnictvoterem.sk 

Môžete nám dôverovať

Spĺňame podmienky bezpečného a transparentného nákupu Slovenskej asociácie pre elektronický obchod

terem saec

Vďaka vám - našim spokojným zákazníkom, sme získali certifikát overené zákazníkmi

Pridajte sa k najväčšej poľovníckej komunite na Facebooku

Polovnicke potreby | Polovnictvo TEREM ® since 1991
Táto stránka používa cookies. Viac info