Nočné videnie Challenger GS 1x20 KIT

Hodnotenie produktu: 4.42/5 (24x)

Vaše hodnotenie:

Nočné videnie Challenger GS 1x20 KIT

Preprava zadarmo

Záruka 3 roky

368 € s DPH

Doba dodania Predaj tohto produktu skončil

Výrobca: Pulsar

kontaktujte nás Tel. objednávky: 0903 477 007 od 09:30 do 17:00
vratenie Možnosť bezplatného vrátenia / výmeny tovaru do 15 dní - Garancia vrátenia peňazí
splatky Nákup na splátky
postovne Poštovné už od 3,99€ - zadarmo pri nákupe nad 150€

polovnictvoterem Eshop je v plnej prevádzke Aj napriek mimoriadnej situácii Vaše objednávky vybavujeme. Pri produktoch, ktoré nie sú skladom, sa môže predľžiť doba dodania,       o čom Vás budeme informovať.

Nocne videnie

Nočné videnie Challenger GS 1x20 KIT


Challenger GS 1x20
je multifunkčné zariadenie na nočné videnie. Challenger GS 1x20 môže byť použitý ako monokulárny ďalekohľad na nočné videnie, nočné okuliare (pri inštalácii prístroja na masku, pričom je možné inštalovať prístroj ako na pravé tak aj na ľavé oko). Jeho všestranné použitie umožňuje veľmi kompaktné a ľahké telo, ktoré je hermetický uzavreté a spĺňa podmienky vodotesnosti podľa normy IP46. Vďaka tomu nočné videnie Challenger GS môže byt použité v nepriaznivých podmienkach: hmle, za silného dažďa, v miestach s vysokou koncentráciou prachu a pod.

Základom konštrukcie Challenger GS je elektro-optický menič CF-Super, v kombinácii so špeciálne navrhnutým svetelným objektívom a širokouhlým päť šošovkovým okulárom. Výsledkom je zobrazenie prístroja s jasným, geometricky presným obrazom vo vysokom rozlíšení, zbaveným skreslenia v celom zornom poli.

 

NV Gen.1                                                 NV Exelon CF-Super
       Obraz s meničom gen.1                                                              Obraz s meničom CF-Super


Challenger GS 1x20 je vybavený infračerveným prisvietením so širokým uhlom záberu, optimálnym pre prístroje so zväčšením 1:1 a má adaptér pre inštalovanie ďalších, výkonnejších infračervených prísvitov Pulsar.

Zapnutie a vypnutie prístroja a IR prísvitu sa ovláda jediným vypínačom, ktorého konštrukcia poskytuje ochranu proti náhodnej aktivácii IR prísvitu tak aby nedošlo k nežiaducemu prezradeniu pozorovateľa. Oblasť použitia Challenger GS 1x20 je naozaj veľmi široká: je to orientácia, chôdza alebo cyklistika v noci, turistika, lov, ochrana priemyselných areálov a súkromného majetku, vojenské a športové hry (napr. airsoft alebo paintball), hliadkové, pátracie a záchranné akcie.

Nový komentár

* (Povinné)

Odporúčame aj

vyhodne-sety korona

Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

0903 477 007

0484 125 109

luba@polovnictvoterem.sk 

Môžete nám dôverovať

terem saec

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info