Poľovnícke potreby | Poľovníctvo TEREM ®
Telefonické objednávky na: 0903 477 007 Po - Pia od 10:00 do 17:00

Ďalekohľad s ďiaľkomerom Pulsar Expert LRF 8x40

Ďalekohľad s ďiaľkomerom Pulsar Expert LRF 8x40

Hodnotenie produktu: 4.47/5 (15x)

Vaše hodnotenie:

ODPORÚČAME Preprava Zadarmo

Záruka 3 roky

  • Cena: 579 € s DPH

Doba dodania: Dočasne nedostupné

Výrobca: Pulsar

Pulsar

Ďalekohľad s ďiaľkomerom Pulsar Expert LRF 8x40

Najnovším produktom série profesionálnych ďalekohľadou Expert je ďalekohľad Expert LRF so zabudovaným laserovým diaľkomerom. Ďalekohľad Expert LRF používa unikátny patentovaný systém vizualizácie nameraných informácií v zornom poli, ktorý prepúšťa niekoľkonásobne viac svetla než LCD použité u podobných produktov. Toto riešenie umožnilo znížiť svetelné straty na minimum a robí Expert LRF jedným z nejsvetelnejších ďalekohľadou s diaľkomerom na trhu. Nameraná informácia je zobrazená v podsvietenej červenej farbe s piatimi stupňami regulácie osvetlenia a je dobre čitateľná ako v noci tak aj za slnečného dňa. Ďalekohľad umožňuje ako jednotlivé merania tak aj meranie v režime plynulého skenovania. Rozsah merania vzdialeností je 5 - 1000 m s presnosťou 1m.

záměrna LRF

Expert LRF 8x40 má optimálne zväčšenie pre poľné a mobilné použitie. Ďalekohľad LRF 8x40 plne vyhovuje požiadavkám odborníkov (poľovníkov, rybárov, lovcov, zoológov, ornitológov, ochrancov prírody), ktorí používajú optiku na profesionálnej úrovni, tj. tí, pre ktorých denný kontakt s voľne žijúcimi živočíchmi, často v ťažkých a niekedy aj extrémnych podmienkach je normou. Ďalekohľad priťahuje pozornosť svojim dizajnom už na prvý pohľad. Základom Expert LRF je progresívny optický systém založený na hranoloch Porro II. triedy, uložený do pevného monolitického telesa. Konštrukcia ďalekohľadu bez centrálnej osi (oba optické kanály sú v rovnakom telese) je veľmi spoľahlivá: ďalekohľad má vysokú odolnosť proti nárazom, zaťaženiu a vibráciám.

 

korpus Uhlosklovláknový plast z ktorého je vyrobené telo Expert LRF je najľahší a zároveň je to jeden z najsilnejších kompozitných materiálov. Konštrukčná stabilita ďalekohľadu je doplnená jeho odolnosťou voči klimatickým zmenám. Úplné utesnenie chráni ďalekohľad pred dažďom, pádom do vody, a plnenie suchým dusíkom - proti zahmlievaniu optiky vnútri ďalekohľadu pri zmene okolitej teploty. Teleso ďalekohľadu je čiastočne pogumované, čo zabraňuje vykĺznutiu z rúk a dáva jeho použitiu väčší komfort.
 vmr Predné šošovky objektívu majú špeciálne ochranné filtre, ktoré chránia objektívy pred pieskom, prachom a vlhkosti. Optika Expert VMR 8x40 má vysokú rozlišovaciu schopnosť. Antireflexná úprava zaisťuje jasný obraz zbavený optických chýb a tak aj realistickú reprodukciu farieb a extra vysokú ostrosť.
 mvr Odklápacie gumové očnice, ktoré v normálnej polohe zabraňuje rušeniu postranným svetlom a v sklopenej polohe umožňuje pozorovať v okuliaroch.
 vmr Premyslený systém predných krytov pevne spojených s telom ďalekohľadu, zamedzujúcim ich strate a chrániacich prednú optiku pred prachom a znečistením.
 filtry Ďalekohľad je možné prispôsobiť rôznym pozorovacím podmienkam vďaka systému vnútorných pripínatelných filtrov. Mód "kontrast" je používaný za súmraku pre zlepšenie kontrastu obrazu, rovnako tak aj pre obmedzenie atmosférického oparu na pozorovanie. Pozorovanie v móde "reflex", čiastočne alebo úplne odstraňuje efekt oslepujúceho odrazeného svetla od kovových povrchov, vody, skla, snehu, ľadu a pod.
  • funkcie filtru "reflex":
    filtr
  • funkcie filtru "kontrast"
    oranžový filtr
  • S ďalekohľadom sa dodáva adaptér na statív, brašňa a rýchlo odnímateľný neoprénový remienok na krk.

Nový komentár

* (Povinné)

Poľovnícky e-shop

terem

Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

0903 477 007

048 4125 109

info@polovnictvoterem.sk 

Môžete nám dôverovať

Spĺňame podmienky bezpečného a transparentného nákupu Slovenskej asociácie pre elektronický obchod

terem saec

Vďaka vám - našim spokojným zákazníkom, sme získali certifikát overené zákazníkmi

Polovnicke potreby | Polovnictvo TEREM ® since 1991
Táto stránka používa cookies. Viac info