Nordik Greylag vábnička na husy

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Nordik Greylag vábnička na husy

Záruka 2 roky

33 € s DPH

Doba dodania Predaj tohto produktu skončil

Výrobca: Nordik Predator

kontaktujte nás Tel. objednávky: 0903 477 007 od 09:30 do 17:00
vratenie Možnosť bezplatného vrátenia / výmeny tovaru do 15 dní - Garancia vrátenia peňazí
splatky Nákup na splátky
postovne Poštovné už od 3,99€ - zadarmo pri nákupe nad 150€

Nordik Greylag je vábnička na husi s dlhým jazýčkom, ktorej použitie je jednoduché. Každá vábnička Nordik Greylag je individuálne naladená na správny zvuk a pracuje aj keď zvlhne.

Ako ju použiť:

Dajte ruky do "pohárika" pred vábničku tak, aby ste vytvorili zvukovú komoru a vábnička tak bola rôznorodejšia a živšia. Ale dajte pozor, aby ste nedali ruky až moc blízko! Do Nordik Greylag sa ľahko fúka a na rozdiel od mnohých iných vábničiek, nepotrebuje k prevádzke žiadny protitlak. Keď do vábničky fúkate, použite až na doraz vzduch z brucha.

Uvítacie vábenie:
Používajte túto vábničku, kým sú husi na ceste k vám. Ruky spojte v pohárik pred vábničku, aby ste mohli upravovať hlasitosť a tón. Vábenie sa skladá z troch vydýchnutí vzduchu; jeden krátky a silný (falsetto), nasledovaná dvoma krátkymi a jemnými: "ee-ha-ha" opakujte!


Vábenie pri kŕmení:
Tento zvuk husi používajú pri príjme potravy a môže byť použitá, keď husiam zostáva 60 - 20 metrov k vám. Ruky spojte v pohárik cez vábničku, fúknite, a skúste, aby vaše bránica/brucho vibrovalo: "hu-hu-hu-hu-hu" - opakujte! Skúste nájsť, kde sa zvuk mení a zostaňte k tomuto zvuku čo najbližšie, nevadí, ak sa zvuk poruší (zlomí).

Vábenie navrátenia:
Vábenie navráteniea je používané, keď husi odlietajú iným smerom, než sa predpokladá, v snahe ich navrátiť späť. Napríklad, keď sa na ne vystrelilo skôr alebo keď sa chystajú pristáť na poli, ktoré je mimo dosahu. Dajte ruky do pohárika veľmi málo alebo vôbec cez vábničku a fúknite dva krátke a silné vdychy vzduchu nasledované dvoma krátkymi a jemnými vdychmi: "ee-ee-ha-ha" - opakujte!

Nový komentár

* (Povinné)

polovnicka-obuv-gumena-neopren-jack-pyke-neo-wellingtonske-evo-polovnictvo-terem-eshop

Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

0903 477 007

0484 125 109

luba@polovnictvoterem.sk 

Môžete nám dôverovať

terem saec

 ochranne-rusko-na-tvar-a-nos

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info