Poľovnícke potreby | Poľovníctvo TEREM ®
Telefonické objednávky na: 0903 477 007 Po - Pia od 10:00 do 17:00

Termovízia SeeK Thermal RevealXR FASTFRAME

Termovízia SeeK Thermal RevealXR FASTFRAME

Hodnotenie produktu: 4.8/5 (10x)

Vaše hodnotenie:

Preprava Zadarmo

Záruka 2 roky

 • Cena: 519 € s DPH

Doba dodania: zvyčajne 2 až 4 dni

Výrobca: SeeK Thermal

Termovízia navrhnutá špeciálne pre snímanie v pohybe.

Vďaka rýchlej frekvencii snímania až 30 Hz, dlhej detekčnej vzdialenosti až 275 m a intuitívnemu ovládaniu je skvelým pomocníkom nie len pre lovcov. Termokamera RevealXR FASTFRAME má široké využitie. Je vhodná na detekciu úniku tepla pre stavbárov, prvotné odhalenie prehrievania pre strojárov, elektrikárov či automechanikov. Vďaka rozsahu tepelnej detekcie od - 40 °C do 330 °C ju využijú aj kurenári a kachliari.

RevealXR FASTFRAME vyvinutý s rýchlou zobrazovacou schopnosťou, ktorá pomáha znižovať rozmazanie obrazu pri snímaní v pohybe. Obnovovacia frekvencia dosahuje až 30 snímok za sekundu. RevealXR FASTFRAME je ideálny pre použitie v pohybe, alebo snímanie rýchlo sa pohybujúcich objektov. Jeho teplotný snímač s rozlíšením 206x156 a výkonné 300-Lumenové LED svietidlo umožňuje využívať infračervené a viditeľné svetlo súčasne. Intuitívne ovládanie jednou rukou je ideálne pre motitorovanie a lov v tmavých podmienkach.

Robustný a dodolný SeeK RevealXR FASTFRAME s ergonomickým dizajnom kombinuje výkonné tepelné snímanie 206x156 senzorom, dobíjacie batérie s dobou nepretržitej prevázdky dlhšou ako 10 hodín a veľkým farebným displejom v jednom zariadení.

Máte na výber z dvoch farebných alternatív:

 • kamufláž - True Timber® Kanati Camouflage
 • čierna - Pure Black

​SeeK Thermal RevealXR ponúka galériu 7 farebných paliet. MicroSD karta vám umožní zachytiť, ukladať a prenášať fotografie pomocou USB kábla.

Lov a aktivity v teréne
Vonkajšie prostredie priamo ovplyvňujú svetelné podmienky a počasie. Pomocou termovízie môžete prehľadávať terén aj v úplnej tme, presne sledovať objekty v hmle alebo v hustom poraste a vyhľadať objekty po súmraku.

 • presné monitorovanie terénu
 • sledovanie koristi
 • vyhľadávanie objektov po súmraku
 • bezpečnosť aj v zlej viditeľnosti

Bezpečnosť a istota
Dávajte pozor na všetko, aj na to, čo vaše oči nevidia. Vizuálne hodnotenie pomocou termovízií SeekThermal vám prináša jedinečné výhody, predovšetkým v noci a na veľké vzdialenosti. Teplotný obraz zobrazí zvýšenie teploty, ktoré signalizuje objekty vydávajúce energiu (alebo teplo). Takto dokážete jednoduchšie spozorovať a zachytiť zdroje, ktoré vydávajú teplo v noci, kedy osvetlenie pritiahne nechcenú pozornosť:

 • činnosť orgánov v trestnom konaní
 • bezpečnosť v noci
 • vyhľadávanie a záchrana osôb
 • monitorovanie pozemkov a ochrana štátnych hraníc
 • verejná bezpečnosť a taktická podpora
 • ochrana podnikov, verejných budov, závodov, skladov, vládnych budov alebo obytných domov

Pevný a praktický nástroj pre staviteľov
Termovízia slúži na odhalenie tepelných strát z domov, komerčných a priemyselných stavieb. V rámci kontroly pomocou termovízie zistíte tepelné straty spôsobené únikom vzduchu, neúčinných systémov alebo nekvalitnej konštrukcie. Termovízia pri identifikácii týchto problémov vyhľadá teplé a studené miesta.

Termovízie SeekThermalCompact a Reveal umožňujú výstavbu a presnú a rýchlu kontrolu budov, bez potreby lezenia do podkrovia a malých priestorov alebo bez potreby prípravy otvorov do stien na vyhľadanie únikov vzduchu, tepelných bypassov a izolačných škár.V pevnom odolnom kryte sa nachádza výkonný snímač s rozlíšením 206x156 pixlov, dobíjateľná batéria s prevádzkou viac ako 10 hodín a veľký farebný displej.Najmodernejšia technológia infračervených lúčov vám umožní pozorovanie teplotných obrazov aj v neosvetlenej miestnosti alebo malom priestore.Výkonná LED dióda modelu Reveal s výkonom 300 lm vám v prípade potreby zaručí presné pozorovanie.Môžete sa spoľahnúť na pevný pogumovaný kryt a intuitívne ovládanie. Termovízia je pripravená na použitie kdekoľvek.

Technické parametre
Zorné pole 20°
Frekvencia snímania 30 Hz
Materiál objektívu Chalkogenid
Mikrobolometer Oxid Vanádu
Nárast pixelov 12 Mikrónov
Ohnisko fixné
Pamäťové médiá MicroSD karta
Rozlíšenie 206 x 156
Spektrálny rozsah 7,5 - 14 Mikrónov
Teplotný rozsah - 40°C až 330°C
Detekčná vzdialenosť 275 m
Napájanie nabíjateľná batéria - viac ako 10 hodín nepretržitej prevádzky - pripojenie nabíjačky cez microUSB
Svietidlo LED 300 Lumenov
Palety farieb 7 farebných paliet

Nový komentár

* (Povinné)

Poľovnícky e-shop

terem

Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

0903 477 007

048 4125 109

info@polovnictvoterem.sk 

Môžete nám dôverovať

Spĺňame podmienky bezpečného a transparentného nákupu Slovenskej asociácie pre elektronický obchod

terem saec

Vďaka vám - našim spokojným zákazníkom, sme získali certifikát overené zákazníkmi

Polovnicke potreby | Polovnictvo TEREM ® since 1991
Táto stránka používa cookies. Viac info