Pokračovaním na stránku potvrdzujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie. Nasledujúce stránky sú určené len odborníkom alebo podnikateľom v oblasti výroby a predaja zbraní a streliva.

Poľovnícke potreby | Poľovníctvo TEREM ®
Telefonické objednávky na: 0903 477 007 Po - Pia od 10:00 do 17:00

CZ 455 AMERICAN RED

CZ 455 AMERICAN RED

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Záruka 2 roky

  • Cena: 403 € s DPH

Doba dodania: Zbrane je možné zakúpiť len osobne v predajni - dostupnosť a cenu si telefonicky overte

Výrobca: Česká zbrojovka

CZ 455 American je malorážka vysokej kvality konštruovaná pre americký trh. Model American je verný líniám dlhej zbrane klasického amerického športového štýlu. Vyrába sa bez mieridiel s 11 mm (3/8") širokou rybinou na puzdre záveru, slúži pre pripevnenie štandardných malorážkových montáží na upevnenie puškohľadu. CZ 455 American je dodávaná s 5 ranným plastovým zásobníkom, s možnosťou dokúpenia 10 ranného. Poistka je umiestnená v zadnej časti záveru a blokuje priamo úderník.

CZ 455
V novej generácií malorážiek CZ sa podarilo skĺbiť dlhoročné skúsenosti z vývoja a výroby týchto zbraní s tradične vysokou kvalitou, životnosťou a presnosťou spojenú s modernými trendami. Nové modely CZ 455 vychádzajú z klasickej konštrukcie a prinášajú mnoho vylepšení, ktoré sa dotýkajú väčšiny hlavných častí zbrane. Predovšetkým sme vyhoveli žiadosti o zavedenie systému umožňujúceho výmenu hlavní. Využitie nových poznatkov pri výrobe ústia hlavne, ktoré sme získali pri vývoji a výrobe zbraní určených pre lov na dlhé vzdialenosti, nám umožnili skrátiť hlaveň, pri zachovaní tradične vysokej presnosti. Taktiež pažba sa dočkala určitej zmeny s cieľom ešte väčšieho komfortu pri streľbe, ktorý sme, mimo iného, dosiahli optimalizáciou ergonómie úchopu v oblasti pištoľovej rukoväti. Novo riešenému spojeniu systému s pažbou dominujú iba dva šróby s vylepšeným rozhraním zabezpečujúcim jednoduchšie utiahnutie aj dokonalejší vzhľad. Nové sú aj mieridlá. Cieľnik umožňuje výškovú aj stranovú korekciu a nový tvar základnej mušky umožňuje presné zacielenie. Naopak, zachované zostalo použitie za studena kovaných hlavní a lôžko z jedného kusu kvalitnej ocele. Tradične vysoká kvalita a starostlivosť venovaná detailom je premietnutá do každého kusu novej zbrane a bude favorizovať svojich užívateľov v oblasti športovej streľby aj pri love.

Váha 2,8 kg
Hlaveň kovaná
Dĺžka komory nie
Ráž

.17HMR (9"),

.22 LR (16"),

 .22WMR (16")

Mieridlá Bez mieridiel
Podávacie zariadenie zásobník
Spúšť nastaviteľná
Lícnice nie
Kapacita zásobníka 5
Kapacita schránky nie
Pažba buková
Povrch pažby lak
Celková dĺžka 980 mm
Šírka zbrane 65 mm
Výška zbrane 168 mm
Dĺžka hlavne 525 mm
Celková dĺžka 980 mm

Nový komentár

* (Povinné)

Poľovnícky e-shop

terem

Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

0903 477 007

048 4125 109

info@polovnictvoterem.sk 

Môžete nám dôverovať

Spĺňame podmienky bezpečného a transparentného nákupu Slovenskej asociácie pre elektronický obchod

terem saec

Vďaka vám - našim spokojným zákazníkom, sme získali certifikát overené zákazníkmi

Polovnicke potreby | Polovnictvo TEREM ® since 1991
Táto stránka používa cookies. Viac info