Poľovnícke fotopasce

Fotopasce pre poľovníkov

Všetky fotopasce fungujú na rovnakom základnom princípe, fotia alebo natočia video keď pohybový senzor zachytí nejaký pohyb, ďalej sa však dajú fotopasce rozdeliť na vhodné pre stráženie majetku a na vhodné pre poľovníkov prípadne ochranárou a celkovo na použitie do prírody.

Na základe vlastných skúseností na ochranu majetku odporúčame fotopasce s neviditeľných 940nm prísvitom aby sa minimalizovala možnosť, že bude činnosť fotopasce odhalená.

Na poľovné účely sú podľa nás vhodnejšie fotopasce s 850m, viditeľným prísvitom, pretože tento prísvit je silnejší avšak prísvit fotopasce nevytvára žiadny lúč a pokiaľ sa človek alebo zviera nepozerá priamo na fotopascu tak si prísvit nevšimne.

Pri poľovníckych fotopasciach je ďalej dôležité maskáčové prevedenie, odoslosť voči chladu a dažďu/snehu, výhodou môžu byť aj malé rozmery a možnosť uchytiť fotopascu popruhom alebo lankom s ochranným boxom, najvhodnejšia poľovnícka fotopasca podľa nás je Welltar 7310 MC 850nm, ktorá spĺňa všetky vyššie spomenuté požiadavky moderného poľovníka a navyše pri cene len 159€ robí fotky v HD kvalite a so zvukom.

Welltar 7310 850nm ukážka:

welltar fotopasca

Ako je vidieť na zábere vyššie diviaky sa nerušene kŕmia aj napriek použitému viditeľnému prísvitu, za niekoľko rokov používania fotopascí sme s viditeľným 850nm prísvitom pri použití v lese nemali problém a preto ho poľovníkom odporúčame. Kúpte si poľovnícku fotopascu a prinesie vám množstvo nezabudnuteľných a unikátnych snímok.

Kompletnú ponuku nájdete TU

  • Predchádzajúca
  • Ďalší

Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

0903 477 007

0484 125 109

luba@polovnictvoterem.sk 

Môžete nám dôverovať

terem saec

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info