Späť

Ruger LCP

Počet zobrazení: 2584

Ruger LCP pištoľ

Ruger LCP

Kaliber

.380ACP

Kapacita zásobníka

6 nábojov

Spúšťový mechanizmus

DAO

Rýchlosť náboja na ústí zbrane

-

Celková dĺžka

131 mm

Dĺžka hlavne

70mm

Celková šírka

21 mm

Celková výška

91 mm

Zámerná dĺžka / mieridlá

-

Váha s prázdnym zásobníkom

270g

Poloautomatická ľahká kompaktná pištoľ Ruger LCP sa vyrába od roku 2008 americkou spoločnosťou Ruger, ktorá je známa svojou kvalitnou remeselnou výrobou a legendárnou spoľahlivosťou. Tento model bol vyvinutý na základe dopytu zákazníkov po malej kompaktnej vreckovej zbrani určenej na skryté nosenie.

Telo má Ruger LCP vyrobené z ľahkého, ale odolného vystuženého polyméruzáver je vyrobený z ľahkej zliatiny hliníka, ktorá je ľahšia a lacnejšia ako oceľová konštrukcia. Používa klasický Browningov uzamykateľný záver so zdvojenou spätnou pružinou. Pretože zbraň nemá ručnú poistku, spúšťový mechanizmus pracuje len v DAO režime, čo znamená, že pri každej rane je potrebné pretlačiť spúšť a natiahnuť tak bicí mechanizmus.

Kladivo je zapustené v závere, ale jeho poloha je viditeľná. Ruger LCP má jednoradový zásobník s kapacitou 6 rán, pričom po vystrelení poslednej rany záver neostáva v zadnej polohe, ale zatvorí sa. Zbraň je možné skontrolovať ručným potiahnutím záveru smerom dozadu. Mieridlá sú menších rozmerov, pevné a kovové s adekvátnou presnosťou pre účel použitia, na ktorý je zbraň určená.

Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

0903 477 007

0484 125 109

luba@polovnictvoterem.sk 

Môžete nám dôverovať

terem saec

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info