Poľovnícke potreby | Poľovníctvo TEREM ®
Telefonické objednávky na: 0903 477 007 Po - Pia od 10:00 do 17:00

Ďalekohľad Pulsar Expert VM 8x40

Ďalekohľad Pulsar Expert VM 8x40

Hodnotenie produktu: 3.75/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

Preprava Zadarmo

Záruka 3 roky

  • Cena: 198 € s DPH

Doba dodania: zvyčajne 2 až 4 dni

Výrobca: Pulsar

Pulsar

Ďalekohľad Pulsar Expert VM 8x40

Expert VM 8x40 má optimálne zväčšenie, a s jeho svetelnosťou môžete pohodlne pozorovať ako vo dne tak aj za súmraku. Ďalekohľad VM 8x40 plne vyhovuje požiadavkám odborníkov (poľovníkov, rybárov, lovcov, zoológov, ornitológov, ochrancov prírody), ktorí používajú optiku na profesionálnej úrovni, tj. tí, pre ktorých denný kontakt s voľne žijúcimi živočíchmi, často v ťažkých a niekedy aj extrémnych podmienkach je normou. Ďalekohľad priťahuje pozornosť svojim dizajnom už na prvý pohľad.

Základom Expert VM je progresívny optický systém založený na hranoloch Porro II. triedy, ktoré sú vložené do pevného monolitického tela. Konštrukcia ďalekohľadu bez centrálnej osi (oba optické kanály sú v rovnakom telese) je veľmi spoľahlivá: ďalekohľad má vysokú odolnosť proti nárazom, zaťaženiu a vibráciám.

 

korpus Uhlosklovláknový plast z ktorého je vyrobené telo Expert LRF je najľahší a zároveň je to jeden z najsilnejších kompozitných materiálov. Konštrukčná stabilita ďalekohľadu je doplnená jeho odolnosťou voči klimatickým zmenám. Úplné utesnenie chráni ďalekohľad pred dažďom, pádom do vody, a plnenie suchým dusíkom - proti zahmlievaniu optiky vnútri ďalekohľadu pri zmene okolitej teploty. Teleso ďalekohľadu je čiastočne pogumované, čo zabraňuje vykĺznutiu z rúk a dáva jeho použitiu väčší komfort.
 vmr Predné šošovky objektívu majú špeciálne ochranné filtre, ktoré chránia objektívy pred pieskom, prachom a vlhkosti. Optika Expert VMR 8x40 má vysokú rozlišovaciu schopnosť. Antireflexná úprava zaisťuje jasný obraz zbavený optických chýb a tak aj realistickú reprodukciu farieb a extra vysokú ostrosť.
 mvr Odklápacie gumové očnice, ktoré v normálnej polohe zabraňuje rušeniu postranným svetlom a v sklopenej polohe umožňuje pozorovať v okuliaroch.
 vmr Premyslený systém predných krytov pevne spojených s telom ďalekohľadu, zamedzujúcim ich strate a chrániacich prednú optiku pred prachom a znečistením.
 filtry Ďalekohľad je možné prispôsobiť rôznym pozorovacím podmienkam vďaka systému vnútorných pripínatelných filtrov. Mód "kontrast" je používaný za súmraku pre zlepšenie kontrastu obrazu, rovnako tak aj pre obmedzenie atmosférického oparu na pozorovanie. Pozorovanie v móde "reflex", čiastočne alebo úplne odstraňuje efekt oslepujúceho odrazeného svetla od kovových povrchov, vody, skla, snehu, ľadu a pod.
  • funkcie filtru "reflex":
    filtr
  • funkcie filtru "kontrast"
    oranžový filtr

Nový komentár

* (Povinné)

Poľovnícky e-shop

terem

Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

0903 477 007

048 4125 109

info@polovnictvoterem.sk 

Môžete nám dôverovať

Spĺňame podmienky bezpečného a transparentného nákupu Slovenskej asociácie pre elektronický obchod

terem saec

Vďaka vám - našim spokojným zákazníkom, sme získali certifikát overené zákazníkmi

Polovnicke potreby | Polovnictvo TEREM ® since 1991
Táto stránka používa cookies. Viac info