Poľovnícke baterky

Poľovnícke svietidlá a baterky

Baterky

Základným kúskom správnej poľovníckej výbavy je spoľahlivá baterka. Nie je nič horšie ako zostať v lese po tme. Aby ste sa tejto nepríjemnej situácii vyhli, zaobstarajte si baterky s dlhou výdržou vhodné do každého počasia. Kvalitné poľovnícke baterky oceníte nielen ako poľovník na love. Využijete ich kedykoľvek si potrebujete na niečo posvietiť.

Baterky a svietidlá pre poľovníkov

Aby ste sa na love necítili stratení, posvieťte si na cestu aj korisť správnym svietidlom. Vyberte si podľa účelu použitia a výhod, ktoré jednotlivé baterky pre poľovníkov ponúkajú.

Ručné baterky – najčastejšie používané baterky sú malé, praktické, skladné, bez možnosti upevnenia na odev či zbraň, zato však široko využiteľné.

Poľovnícke svietidlá na zbraň – pokiaľ plánujete mieriť po tme, správne svetlo vám pomôže nielen zacieliť. Poľovnícke svietidlá upevnené na zbrani osvetlia cieľ a umožnia vám zrealizovať správny zásah.

LED baterky– potrebujú na svoje fungovanie málo prúdu a napätia, teda ich spotreba je relatívne ekonomická. Nakoľko LED princíp nevydáva biele svetlo, ide o prirodzenejšie osvetlenie v exteriéri.

Laserové svietidlá – vytvárajú skutočné nočné videnie a navyše sú pre zver neviditeľné, čo vám umožní priblížiť sa bez vyplašenia.

Taktické baterky a svietidlá – využívajú princíp LED s variantom rôznych taktov umožňujúcich bleskové osvetlenie, prípadne trvalé svietenie. Taktické baterky s vysokým výkonom a výdržou, ďalekým dosvitom a pevnou konštrukciou sú určené pre profesionálov nielen v love na zver.

Poľovnícke baterky na batérie a akumulátory – správne dobitie energie je zárukou správneho a dlhodobého výkonu, čo predstavuje základ spoľahlivej poľovníckej baterky.

Baterky nabíjateľné v aute – môžete kedykoľvek jednoducho dobiť v cigaretovom zapaľovači auta. Stačí mať auto po ruke.
Príslušenstvo k baterkám a svietidlám pre poľovníkov (nabíjačky, akumulátory, batérie, vzdialený spínač, regulovateľná spúšť, filtre a iné) – doplnky pre poľovnícke baterky a svietidlá uľahčujú prácu s nimi, ich údržbu a zároveň rozširujú možnosti využitia svietidiel.

Poľovnícke baterky – výhody

Poľovnícke baterky a svietidlá sú v porovnaní s baterkami určenými na bežné použitie obohatené o mnohé, v lesnom teréne neoceniteľné výhody.

intenzívne a dlho svietivé – rôznu intenzitu svetla si navolíte podľa potreby. Vhodná poľovnícka baterka vydrží po dôkladnom nabití svietiť desiatky hodín v závislosti od druhu.

použiteľné za každého počasia – filter proti zahmlievaniu, vodeodolnosť a iné praktické vlastnosti umožňujú využívať poľovnícke baterky a svietidlá v akýchkoľvek poveternostných podmienkach.
odolné voči nárazu, poškriabaniu, vode a prachu – svietidlá pre poľovníkov sú vyrábané z kvalitných dlhotrvácnych materiálov s ohľadom na podmienky, v ktorých sú využívané.

prakticky upevniteľné - na oblečenie alebo zbraň. Baterku jednoducho upevníte, kam potrebujete a obe ruky máte voľné.

núdzovo zabezpečené - so signálnym znamením. Ideálna poľovnícka baterka ponúka aj SOS signál pre stav núdze.

hmotnostne ľahké – žiadna nadmerná záťaž nehrozí. Poľovnícke svietidlá a baterky sú ľahké a pritom dokonale vybavené.

výhodne skladné – správna veľkosť, tvar a možnosti upevnenia robia z poľovníckych bateriek veľmi praktických pomocníkov do tmy aj do batoha.

jednoducho udržiavateľné – kvalitné značkové baterky nekladú žiadne špeciálne požiadavky na údržbu. Stačí udržiavať ich v suchu a čistote, pravidelne dobiť a skontrolovať závity.

kompletné – svietidlové sady bez nutnosti dokupovania komponentov. Jednoducho nasadíte a svietite.

Vyberte si kvalitné poľovnícke baterky a svietidlá do vašej poľovníckej výbavy a posvieťte si na korisť tým správnym svetlom.

  • Predchádzajúca
  • Ďalší

Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

0903 477 007

0484 125 109

luba@polovnictvoterem.sk 

Môžete nám dôverovať

terem saec

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info