Poľovnícke oblečenie Deerhunter

114 položiek

  Výrobca:

  Farba:

  Veľkosť:

  Prehľadať výsledky filtra fulltextom

  Zobraziť:

  Deerhunter

         Deerhunter je súčasťou dánskej spoločnosti F.Engel, rodinný podnik bol založený v roku 1927 a v súčasnoti ho spravuje už štvrtá generácia. Firma Deerhunter bola založená rodinou Engelových v roku 1985 v dôsledku loveckej vášne a vášne k prírode.

              Víziou vo vývoji a výrobe oblečenia pre moderných lovcov a turistických nadšencov je sloboda pohybu s vysokou kvalitou materiálu. Dnes Deerhunter ponúka komplexnú škálu oblečenia pre lov a vonkajšie aktivity, koncept Deerhunter obstál v skúške času. Firma má zastúpenie v 30 krajinách po celom svete, značka získala solídnu povesť pokiaľ ide o pohodlné, funkčné, vysoko kvalitné high-tech oblečenie. Deerhunter je značka, ktorá robí zákazníkov spokojnými pretože vedia, že za zaplatené peniaze dostanú vysoko kvalitné oblečenie. Deerhunter bol v roku 2009 menovaný ako hlavný dodávateľ oblečenia  pre Jeho Veličenstvo Dánskeho kráľovského dvora a na tento titul je firma právom hrdá.

  Materiály DEERHUNTER

              MASKOVACIE VZORY- maskovanie zohráva veľkú úlohu pri love vo voľnej prírode. Deerhunter sa zameriava hlavne na výrobu kvalitného loveckého oblečenia, medzi ktoré patrí aj maskovacie oblečenie. Patrí medzi popredné firmy na trhu vyrábajúce maskovacie vzory pre poľovníkov.

  Deerhunter INNOVATION (farba 40) - tento maskovací vzor bol vytvorený z rôznych prostredí. Využíva 3D efekt, ktorý vznikol z rôznych odtieňov a farebných vzorov aby sa dosiahlo optimálneho maskovania.

  Deerhunter INNOVATION GH (farba 50) - je univerzálny maskovací vzor, je ľahký a navrhnutý tak, aby vyhovoval prostrediu v Európe. Je vhodný do prostredia počas ročných období ako jar, leto a začiatok jesene.

  Deerhunter EQUIPT (farba 60) - tento vzor využíva pixelizáciu farieb, správa sa ako chameleón, splýva s prírodou. Prispôsobuje sa farbám v prírode a stáva sa jej súčasťou. Odtiene sivej, hnedej a zelenej spôsobujú prispôsobenie charakteru maskovania otvorenému priestranstvu alebo lesným oblastiam.

  Deerhunter INNOVATION BLAZE (farba 70) - je vzor, ktorý využíva viditeľne oranžovú farbu a vzorky čiernych vetiev. Toto maskovanie bolo vynájdené firmou Deerhunter, vzor budí veľký dojem a jasne oranžová nie je prehliadnuteľná  medzi ostatnými lovcami. Vhodný pre spoločné poľovačky.

  Deerhunter INNOVATION GH BLAZE (farba 70) - maskovací vzor, ktorý je zmesou GH a vzorom vynájdeným firmou. Vhodný pre spoločné poľovačky .         

  Deerhunter IN-EQ (farba 80) - tento maskovací vzor bol vytvorený spojením skúseností a vedy, bol vytvorený lovcami pre lovcov. Pri tomto vzore je využívaný kontrast chladných farieb, ktoré sú vhodné do nížinatých a horských oblastí.                                                                                                         

  Deerhunter EQUIP FLAMING BAZE (farba 90) - tento vzor je vyvinutý z najnovších maskovacích technológií, je to jediný produkt, v ktorom je spojená funkčnosť a bezpečnosť. Kontrast farieb vyvoláva problém odhadnúť vzdialenosť, tým sa zvyšuje šanca lovca priblížiť sa k zveri.              

  REALTREE XTRA GREEN (farba 48) - vzor je vhodný používať počas skorej jesene a ročných období, kým nedôjde k zmene lístia a potom znovu od polovice jari. Je ideálny vždy keď si situácia vyžaduje zelenú kamufláž.                

  REALTREE XTRA (farba 55) - vzor vhodný na celoročné používanie.  

  ADVANTAGE MAX -4 (farba 30) - vzor vhodný na lov kačíc a iného vodného vtáctva, kamufláž je vhodná do otvoreného priestoru, vyznačuje sa maximálnou účinnosťou.                                                                                                      

  MAX -5 (farba 95) - prvky tohto vzoru sú strategicky rozmiestnené, čím vytvárajú reálne maskovanie. MAX -5 ponúka neuveriteľné detaily, vo väčšej vzdialenosti sú obrysy ľudskej postavy nerozoznateľné čo poskytuje maximálny efekt pre úspešný lov.                                                                              

  MEMBRÁNY - DEER-TEX- 100% odolnosť voči vetru, 100% vodotesnosť, 100% priedušnosť. Technické špecifikácie = odolnosť proti vode 10 000 mm/H₂O, priepustnosť vodných pár 10 000 g/m²/24h.

  DEER-TEX PERFORMANCE SHELL- je membrána nalaminovaná na vrchný materiál, čím poskytuje 100% odolnosť voči vode a vetru, je priedušná, dodáva skvelý pocit a flexibilitu. Je ju možné prať alebo chemicky čistiť. Technické špecifikácie = odolnosť proti vode 10 000 mm/H₂O, priepustnosť vodných pár 10 000 g/m²/24h.

  DEERHUNTER STORMLINER- táto membrána obsahuje trojvrstvovú výplň vyrobenú z vláken, ktoré boli spoločne roztavené pri nízkej teplote. STORMLINER membrána je aj krycou vrstvou, ktorá zastaví vietor aj bez zníženia priedušnosti materiálu. STORMLINER je 99,99% vodotesný, pretože nie je utesnený na zošívaných miestach.

  VÝPLŇ Materiálov - DEER-TEX TEMP- je trojvrstvová výplň, vyrobená z vlákien, ktoré boli spoločne roztavené pri nízkej teplote. Táto jedinečná výplň vytvára mimoriadnu jemnosť výplne. DEER-TEX TEMP zhromažďuje telesné teplo, pričom povrchový materiál zaisťuje, že teplo ostane zadržané vo vrstvách a izoluje telo.

  HOLLOW FIBERS- ľahký izolačný materiál.

  3M THINSULATE INSULATION- je mäkká priedušná výplň schopná udržiavať telesnú teplotu aj za vlhkých podmienok.

  3M THINSULATE PLATINUM INSULATION- ponúka zmes syntetických a hydrofóbnych vlákien, čo má za následok výnimočné teplé a ľahké izolácie s lepšou odolnosťou voči vode.

  3M THINSULATE PLATINUM FLEX INSULATION- je jedinečná elastomérová izolácia, ktorá je vhodná do extrémnych podmienok.

              POVRCH Materiálov – WATER REPELLENT- produkty sú naimpregnované, čím sa stávajú odolné voči vode,  znečisteniu,  taktiež škvrny sú ľahko odstrániteľné. Sú odolné voči vysokým teplotám a majú veľmi hladký povrch.

  WAX- Deerhunter má jedinečnú technológiu tkaniny DH 2000- je husto tkaná látka, ktorá obsahuje 65% polyesteru a 35% bavlny, čím sa materiál stáva veľmi odolný. Na povrch je aplikovaný parafín dodáva materiálu vode odolnosť a odpudzuje nečistoty.

  TEFLON TREATMENT- produkty impregnované teflónom sú vode a nečistotám odolné,  škvrny sú ľahko odstrániteľné. Teflón je vysoko tepelne odolný a má hladký povrch.

  QUICK DRY- produkty s touto povrchovou úpravou absorbujú vlhkosť, rýchlo vysychajú a prinášajú vysoký komfort.

              KVALITNÉ TKANIVÁ – NEOPRÉN - materiál slúži na udržanie tepla v studenom počasí, má všeobecne dobrú chemickú stabilitu a udržiava pružnosť materiálu vo veľkom rozsahu teplôt. Syntetický kaučuk sa okrem iného používa v zlých klimatických podmienkach.

  DEER-X-DURA- je to vysoko kvalitná výstuž vyrobená firmou Deerhunter.

  PRIMALOFT- je vysoko kvalitná izolácia aj v tom najstudenšom počasí. PRIMALOFT je ľahký, priedušný a vode odolný materiál takže aj v extrémnom počasí nositeľ zostane v teple, suchu a bude sa cítiť pohodlne.

  BAMBOO CHARCOAL FIBER- Bambusové vlákna majú prirodzené antibakteriálne funkcie. Vlákna znižujú zápach, súčasne zachovávajú priedušnosť a odvádzajú pot. Odev s bambusovými vláknami má mierne chladivý účinok na vaše telo.

  CORDURA- sú trvanlivé výstuže,  ktoré sú vysoko odolné voči opotrebeniu. Sú 2-krát silnejšie ako štandardný nylon, 3-krát silnejšie ako polyester a až 10-krát silnejšie ako bavlna.

  HITENA- je moderná vysokokvalitná zložka odevov, ktorá sa taktiež používa na ochranné pomôcky alebo odevy aj pri motocyklistickom športe. Super odolná, dlhotrvajúca zložka, ktorá má priedušný povlak a chráni telo aj v tých najextrémnejších klimatických podmienkach. HITEN bola vyvinutá po mnohých rokoch výskumu pre športové vybavenie, ktoré je vystavené nepriaznivým poveternostným podmienkam. HITEN je vyrobená zo zmesí technických polyamidových vlákien, ktoré zaisťujú výbornú dlhodobú odolnosť voči opotrebeniu, trhlinám a nečistotám.

  STRETCHABLE- vlákna sú pružné v 2 smeroch.

  4-WAY-STRETCH- vlákna sú pružné v 4 smeroch.

  NSE-NATURAL SHADING EFFECT- táto jedinečná tkanina vznikla spojením 2 odolných vlákien. Rozdelenie vlákien v kombinácii so špeciálnym procesom dáva látke prírodný tieňový efekt, ktorý sa mení v závislosti odrazu svetla. Farba tejto tkaniny je rôzna pretože záleží od uhla pohľadu a rôznych poveternostných podmienok. Táto tkanina je charakteristická vode odolnosťou, ktorá je dosiahnutá konečnou povrchovou úpravou.

  COOLMAX- je vysokokvalitná tkanina, ktorá obsahuje účinný systém riadenia vlhkosti pomocou vlákien. Tento systém zabezpečuje odvádzanie potu od tela cez látku, ktorá umožňuje rýchle odparenie a tak umožňuje nositeľovi pocit chladu a pohodlia.

  YKK- sú kvalitné zipsy.

  Výrobky firmy DEERHUNTER sú tie pravé výrobky pre skutočných lovcov a milovníkov prírody.

              VEĽKOSTNÁ TABUĽKA

  Pánske bundy - obvod hrudníka (B)

  XXS 40

  XS 42

  S    46

  M     48

  L        50

  XL    54

  2XL 56

  3XL 60

  4XL  62

  5XL 66

  6XL 68

  80-83 cm

  84-88 cm

  89-95 cm

  96-100 cm

  101-104 cm

  105-111 cm

  112-116 cm

  117-123 cm

  124-128 cm

  129-135 cm

  136-140 cm

  Pánske nohavice – obvod pása (C), dĺžka k rozkroku (D)

  XXS 40

  XS 42

  S    46

  M     48

  L        50

  XL    54

  2XL 56

  3XL 60

  4XL  62

  5XL 66

  6XL 68

  68-71 cm

  72-76 cm

  77-83 cm

  84-88 cm

  89-92 cm

  93-99 cm

  100-104 cm

  105- 111 cm

  112- 116 cm

  117-123 cm

  124-128 cm

  80-78 cm

  82-80 cm

  84 -82 cm

  86 -84 cm

  86-84     cm

  86 -84 cm

  86-84  cm

  84-82 cm

  84-82 cm

  84 -82 cm

  84 -82 cm

  Pánske tričká – obvod krku (A)

  S

  M

  L

  XL

  2XL

  3XL

  37/38 cm

  39/40 cm

  42/42 cm

  43/44 cm

  45/46 cm

  47/48 cm

  Rukavice – obvod dlane pod článkami prstov (E)

  S (7,5)

  M (8,5)

  L (9,5)

  XL (10,5)

  2XL (11,5)

  19/20 cm

  21/23 cm

  24/25 cm

  26/28 cm

  29 cm

  Klobúky , Čiapky – obvod hlavy (F)

  S/M

  L/XL

  2XL/3XL

  54/56

  57/60

  61/63

  Ponožky

  M

  L

  XL

  2XL

  37 - 39

  40 - 42

  43 - 45

  46 - 48

  Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

  0903 477 007

  +421 48 41 25 109

  luba@polovnictvoterem.sk 

  Predvoľby súkromia
  Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

  Zásady ochrany osobných údajov

  Ukázať podrobnosti

  Prihlásenie