Poľovníctvo TEREM

Poľovnícke potreby | Poľovníctvo TEREM

Telefonické objednávky na: 0903 477 007 Po - Pia od 10:00 do 17:00
Späť

Perkusné zbrane Ardesa

Pridané: 26.2.2017 11:07:02 Počet zobrazení: 545

26 Február 2017

Perkusné zbrane Ardesa

Perkusné zbrane značky Ardesa

Perkusné zbrane tvoria osobitú kategóriu strelných zbraní. V podstate ide o jednoranové zbrane, ktoré treba po každom výstrele nabiť. Inak sa nazývajú aj "predovky", čo je názov odvodený od spôsobu ich nabíjania spredu, cez ústie hlavne a to výlučne čiernym prachom. Veľkou výhodou týchto strelných zbraní je, že na ich kúpu a streľbu nie je potrebný zbrojný preukaz, stačí vek nad 18 rokov.

Španielska firma Ardesa nie je na trhu s perkusnými zbraňami žiadnym nováčikom. Ich výrobou sa zaoberá už od roku 1981 a v súčasnosti patrí medzi najpopulárnejších producentov perkusných zbraní, ktoré sú vyvážané napríklad aj do USA, kde sa predávajú pod značkou Traditions Firearms.

Na trhu momentálne ponúka Ardesa naozaj širokú škálu tradičných replík perkusných pištolí a pušiek, ale dostupné sú aj moderné a dizajnovo prepracované, efektívne zbrane, ktoré istotne potešia každého nadšenca streľby a zbraní. Firma sa samozrejme zaoberá aj výrobou doplnkov a náhradných dielov k perkusným zbraniam, takže v prípade potreby nie je problém zohnať náhradný diel.

Obľúbenými sa zbrane tejto značky stali najmä vďaka ich skvelému pomeru ceny a kvality. Za veľmi príjemnú cenu dostanete totiž naozaj kvalitnú a pekne spracovanú perkusnú zbraň, ktorá je samozrejme vhodná na reálne použitie, ale skvele sa bude hodiť aj do výstavnej zbierky. Nižšie vám ponúkame niekoľko krátkych recenzií na vybrané modely perkusných zbraní od Ardesy.

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

Poľovnícky e-shop

Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

0903 477 007

048 4125 109

info@polovnictvoterem.sk 

Môžete nám dôverovať

Spĺňame podmienky bezpečného a transparentného nákupu Slovenskej asociácie pre elektronický obchod

terem saec

Vďaka vám - našim spokojným zákazníkom, sme získali certifikát overené zákazníkmi

Pridajte sa k najväčšej poľovníckej komunite na Facebooku

Polovnicke potreby | Polovnictvo TEREM ® since 1991
Táto stránka používa cookies. Viac info