Poľovníctvo TEREM

Poľovnícke potreby | Poľovníctvo TEREM

Telefonické objednávky na: 0903 477 007 Po - Pia od 10:00 do 17:00

100% účinný odpudzovač zveri ANIMALIT 1 l

100% účinný odpudzovač zveri ANIMALIT 1 l

Hodnotenie produktu: 3.86/5 (7x)

Vaše hodnotenie:

Záruka 2 roky

  • Cena: 39 € s DPH

Doba dodania: Skladom - doručíme za 1 - 2 dni

Animalit sa odporúča riediť

Odpudzovač zveri ANIMALIT je plnohodnotná náhrada za ARMACOL, má úplne rovnaké vlastnosti a funguje presne na 100% rovnako. Jediný rozdiel je ten, že je lacnejší a Vy tak ušetríte svoje peniaze.

ANIMALIT je prípravok, ktorý bezpečne odpudí všetky druhy zveri z oblastí a plôch, kde zver nie je vítaná. Odskúšaný a 100% účinný prípravok na odpudenie diviakov, jeleňov, srncov, králikov, kún, líšok, ale aj hrabošov, krtkov a pod... ANIMALIT je vyrobený čisto iba na prírodnej báze, je silne aromatický, ale pre človeka nie je nijak nebezpečný.

Preto sa môže používať aj v oblastiach obývanými ľuďmi.
Jeho využitie je naozaj širokospektrálne, či už v poľovníctve, lesníctve, poľnohospodárstve, na ochranu pôdy, lúk, sadov, viníc, cintorínov, atď. Môže sa tiež použiť aj proti prekusovaniu káblov v aute. ANIMALIT sa aplikuje na kus látky alebo buničiny, ktoré sa potom voľne zavesia na drevené koly vo vzdialenosti 10 - 20 m okolo požadovanej plochy. Má bielu farbu, je vysoko koncentrovaný a preto ho odporúčame riediť. Je extrémne efektívny a môže sa používať celoročne. Po aplikácii je zaručený dlhodobý účinok až do 3 mesiacov. V prípade veľmi silných a výdatných dažďov odporúčame aplikovať znovu pre dosiahnutie 100% účinku.
Objem balenia je 1 liter.

Animalit je prípravok, ktorý bezpečne odpudí všetky zveri z oblasti a plôch, kde zver nie je vítaná, odskúšaný a 100% účinný prípravok na odpudenie diviakov, jeleňov, srncov, králikov, kún, líšok, hrabošov, krtkov a podobne. Animalit je vyrobený na prírodnej báze, je silne aromatický ale pre človeka nie je nebezpečný, preto sa môže používať aj v oblastiach obývanými ľudmi, jeho využitie je naozaj širokospektrálne, či už v poľovníctve, lesníctve, na ochranu pôdy, lúk, sadov, viníc, cintorínov, môže sa použiť aj proti prehryznutiu káblov v aute od kún/mačiek.

Animalit sa aplikuje na kus látky alebo buničiny, ktoré sa potom voľne zavesia na drevené koly vo vzdialenosti 10 - 20 metrov od požadovanej plochy.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Poľovnícky e-shop

Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

0903 477 007

048 4125 109

info@polovnictvoterem.sk 

Môžete nám dôverovať

Spĺňame podmienky bezpečného a transparentného nákupu Slovenskej asociácie pre elektronický obchod

terem saec

Vďaka vám - našim spokojným zákazníkom, sme získali certifikát overené zákazníkmi

Pridajte sa k najväčšej poľovníckej komunite na Facebooku

Polovnicke potreby | Polovnictvo TEREM ® since 1991
Táto stránka používa cookies. Viac info