Poľovníctvo TEREM

Poľovnícke potreby | Poľovníctvo TEREM

Telefonické objednávky na: 0903 477 007 Po - Pia od 10:00 do 17:00

ANIMALIT 250 ml

ANIMALIT 250 ml

Hodnotenie produktu: 3.94/5 (17x)

Vaše hodnotenie:

Záruka 2 roky

  • Cena: 14,90 € s DPH

Doba dodania: Skladom - doručíme za 1 - 2 dni

 

Animalit sa odporúča riediť

ANIMALIT je chemický prípravok, ktorý slúži na odpudenie všetkých druhov voľne žijúcej zvery ako napr. diviakov, jeleňou, srncov, králikov, kún, líšok, hrabošov, krtov a pod. Používa sa preventívne a naozaj širokospektrálne na ochranu území a plôch pred nevítanou zverou ako napr. v poľovníctve, lesníctve, poľnohospodárstve, na ochranu pôdy, lúk, sadov, viníc, cintorínov, atď. Môže sa tiež použiť aj ako ochrana predobhrýzaním káblov v aute.

Je vyrobený na prírodnej báze a nie je škodlivý pre človeka. Má bielu farbu, je silne aromatický a preto sa je odporúčané ho riediť. ANIMALIT sa aplikuje na kusy látky alebo buničiny, ktoré sa potom voľne zavesia vo vzdialenosti 10 - 20 m od seba, okolo celej plochy, ktorú chcete chrániť. Môže sa používať celoročne a jeho účinok je až 3 mesiace. V prípade výdatného, alebo dlhotrvajúceho dažďa treba aplikáciu zopakovať, a tak dosiahnuť 100% účinok ochrany.

Animalit je prípravok, ktorý bezpečne odpudí všetky zveri z oblasti a plôch, kde zver nie je vítaná, odskúšaný a 100% účinný prípravok na odpudenie diviakov, jeleňov, srncov, králikov, kún, líšok, hrabošov, krtkov a podobne. Animalit je vyrobený na prírodnej báze, je silne aromatický ale pre človeka nie je nebezpečný, preto sa môže používať aj v oblastiach obývanými ľudmi, jeho využitie je naozaj širokospektrálne, či už v poľovníctve, lesníctve, na ochranu pôdy, lúk, sadov, viníc, cintorínov, môže sa použiť aj proti prehryznutiu káblov v aute od kún/mačiek.

Animalit sa aplikuje na kus látky alebo buničiny, ktoré sa potom voľne zavesia na drevené koly vo vzdialenosti 10 - 20 metrov od požadovanej plochy.

Nový komentár

* (Povinné)

Poľovnícky e-shop

Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

0903 477 007

048 4125 109

info@polovnictvoterem.sk 

Môžete nám dôverovať

Spĺňame podmienky bezpečného a transparentného nákupu Slovenskej asociácie pre elektronický obchod

terem saec

Vďaka vám - našim spokojným zákazníkom, sme získali certifikát overené zákazníkmi

Pridajte sa k najväčšej poľovníckej komunite na Facebooku

Polovnicke potreby | Polovnictvo TEREM ® since 1991
Táto stránka používa cookies. Viac info