Poľovnícke potreby | Poľovníctvo TEREM ®
Telefonické objednávky na: 0903 477 007 Po - Pia od 10:00 do 17:00

Barr&Stroud Savannah 8x56

Barr&Stroud Savannah 8x56

Hodnotenie produktu: 4.8/5 (10x)

Vaše hodnotenie:

ZĽAVA Preprava Zadarmo

Záruka 10 rokov

  • Cena: 193 € s DPH
  • Pred zľavou: 199 €
  • Zľava: 6 €

Doba dodania: zvyčajne 2 až 4 dni

Výrobca: Barr & Stroud

Ďalekohľad Barr&Stroud Savannah je kombináciou kvalitnej optiky, zdokonalenej technickej konštrukcie a jemného rozlíšenia. Výsledkom je elegantný model ďalekohľadu Barr&Stroud, ktorý prináša značke nový rozmer zvýšením úrovne výkonu a dômyselnosti prevedenia. Savannah Barr&Stroud 8x56 je preto silným konkurentom iným ďalekohľadom vo svojej kategórii.

Savannah Barr&Stroud 8x56 má optimálny pomer zväčšenia a veľkosti objektívu, a preto má vynikajúci jasný obraz. Jeho 56mm objektív v kombinácii s 8-násobným zväčšením zabezpečí prechod najväčšieho množstva svetla až po oči užívateľa, čo je dôležité v prípade, že pozorovateľ bude používať ďalekohľad za zhoršených svetelných podmienok, ako je svitanie a súmrak. 8-násobné zväčšenie je tiež ideálne z dôvodu ľahkého udržania stability, bez potreby ďalšej podpory.

Ďalekohľad Savannah má robustnú konštrukciu v kombinácii s brilantnou optikou. Je vodotesný do hĺbky 1,5 m po dobu troch minút. To si vyžaduje vysokú mieru mechanickej kvality pri stavbe ďalekohľadu a zabezpečuje, že ďalekohľad môžete používať v akomkoľvek počasí. Táto schopnosť je ďalej umocnená pogumovaným telom, ktoré ho chráni pred otrasmi a údermi. Tento ďalekohľad je plnený dusíkom, ktorý zabraňuje vnútornému zahmlievaniu za nepriaznivých poveternostných podmienok. Plne mnohovrstevná optika ako i BAK-4 hranoly sú pre Savannah štandardom. Tým je zaistený maximálny prenos svetla cez optiku, čím je zabezpečený super jasný obraz aj v zhoršených svetelných podmienkach.

Pre pohodlie užívateľa je ďalekohľad vybavený gumenými očnicami, ktoré sú veľmi praktické pre použitie ako s okuliarmi tak aj bez nich. Mechanizmus zaostrovania je riešený tak, aby sa dalo z minima do nekonečna zaostriť za menej ako jednu otáčku ovládacieho kolieska. To znamená, že môžete sledovať aj rýchlo sa pohybujúce objekty.

Savannah 8x56 je dodávaný s pevným puzdrom na prenášanie, pripútanými krytkami objektívov a očníc, pohodlným popruhom na krk a handričkou na čistenie šošoviek.

Parametre ďalekohľadu
optické zväčšenie: 8 x
priemer prednej šošovky: 56 mm
optický hranol: BAK - 4
zorné pole na 1000 m: 107 m
najkratšia ostriaca vzdialenosť: 3 m
relatívna svetelnosť: 49
stmievací faktor: 21,16
výstupná pupila: 7 mm
vzdialenosť výstupnej pupily: 23 mm
dioptrická korekcia: +/- 4
medziočná vzdialenosť: 56 - 74 mm
hmotnosť: 1056 g
rozmery: 167x148x66 mm
plnený dusíkom: áno
vodeodolnosť: áno

Nový komentár

* (Povinné)

Poľovnícky e-shop

terem

Objednať si môžete cez eshop alebo telefonicky

0903 477 007

048 4125 109

info@polovnictvoterem.sk 

Môžete nám dôverovať

Spĺňame podmienky bezpečného a transparentného nákupu Slovenskej asociácie pre elektronický obchod

terem saec

Vďaka vám - našim spokojným zákazníkom, sme získali certifikát overené zákazníkmi

Polovnicke potreby | Polovnictvo TEREM ® since 1991
Táto stránka používa cookies. Viac info